1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kurulan şirket 2006 yılında Avrupa'nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alınmıştır. Halen ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
http://www.groupama.com.tr/Default.aspx

 

Tagged under

 

Axa Grubuna dahil olan şirket bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı branşlarında dünyada ve ülkemizde ön sıralarda yer almaktadır.
http://www.axahayatemeklilik.com.tr/

Tagged under

 

Türkiye'deki faaliyetlerine 1989 yılında "Garanti Sigorta" olarak başlayan ve 2007 yılında bugünkü adını alan Eureko Sigorta, hayat dışı sigorta branşlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
http://www.eurekosigorta.com.tr/

Tagged under

 

ERGO Sigorta, ERGO Grubu'nun dünya pazarındaki gücünü ülkemizin sigortacılık sektöründe başarılı bir şekilde temsil etmektedir.
http://www.ergoturkiye.com/

Tagged under

Bireysel Emeklilik Sistemi; Çalışma hayatınız süresince yaptığınız düzenli tasarrufların yatırıma yönlendirilmesini sağlayarak, oluşacak birikimle, çalışma döneminizde sahip olduğunuz yaşam standartlarını emeklilik döneminizde de devam ettirmeyi amaçlayan gönüllülüğe dayalı bir sistemdir.

bireysel-emeklilikBES, mevcut kamu sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı olan ve devlet katkısı ile desteklenen bir sistemdir.

Bireysel Emeklilik Sisteminde emekli olmak için, ilk giriş tarihinizden itibaren 10 yıl süreyle sistemde bulunmak koşuluyla 56 yaşınızı tamamlamanız gerekir.

Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili bilmeniz gereken hususlar

Emeklilik sözleşmesi süresi içinde katkı payı tutarınızı değiştirebilirsiniz.
Sözleşmeniz şirketimizde akdedilmiş ise birikimin başka bir şirkete aktarılabilmesi için sözleşmenin yürürlük tarihinden itibaren en az 2 yıl süreyle şirketimizde kalması gerekmektedir.
Eğer sözleşmeniz başka şirketten aktarımla düzenlenmiş ise bu sözleşmenin tekrar aktarıma konu olabilmesi için şirketimizde en az 1 yıl kalması gerekmektedir.
Emeklilik sözleşmesi süresi içinde katkı payı ödemeye ara verebilirsiniz.
Bir sözleşme yılında en fazla 6 defa fon dağılım oranınızı ve 4 defa emeklilik planınızı değiştirebilirsiniz.
Emekli olabilmeniz için 10 yıl süreyle sistemde kalmanız ve 56 yaşınızı doldurmanız yeterlidir.
Emekliliğe hak kazanmadan önce dilediğiniz anda sistemden ayrılabilirsiniz. Sistemden erken ayrılma durumunda birikimlerinizden ve Devlet katkılarının ödemeye konu olan kısımlarından stopaj ve varsa giriş aidatı kesintileri düşülür.
Emekliliğe hak kazandıktan sonra toplu para, programlı ödeme ya da yıllık gelir sigortası seçeneklerinden birini seçebilir veya hesabınızdaki tutarı bu seçenekler arasında paylaştırabilirsiniz.

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması dünyada ilk defa Türkiye'de, akıllı telefonlarda kullanıma açıldı! ​​1 Nisan​​​ 2008 tarihinden bu yana ​​kağıt f​orm ile ​düzenlenen Kaza Tespit Tutanakları artık akıllı telefonlardan da doldur​​ulabiliyor​.​​​

Emtea/Kıymet Nakliyat Sigortaları ile büyük, küçük her türlü yatırımın sonucunda ürettiğiniz, biriktirdiğiniz ya da satın aldığınız malların veya kıymetlerin nakli esnasında oluşabilecek hasar, çalınma, kırılma gibi riskleri teminat altına alabilirsiniz...

Tagged under

İNŞAAT SİGORTALARI

Sigortalı kıymetlerin inşaat sahasında önceden bilinmeyen ve ani bir sebeple uğrayacağı zararları poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak temin eden sigorta poliçesidir.

Tagged under

 

A.M Best'e göre dünyanın en büyük sigorta grubu olan Axa Sigorta A.Ş. elementer branşlarda da sektörümüzün pazar payı en yüksek sigorta şirketi konumundadır.
http://www.axasigorta.com.tr/

Tagged under

İletişim

Unvan : Tanım Sigorta Aracılık Hiz. A. Ş.        
Adres : Esin Sk. Yazgan İş Merkezi No:3/15        Vergi Dairesi : Erenköy V.D.
   

19 Mayıs Mh. - 34736 - Kadıköy
İSTANBUL

       Vergi No : 820 051 6507
Telefon : +(90) 216 358 00 06 (pbx)        Acente Levha No : T08519-F3A9
Faks : +(90) 216 358 00 02        Tic. Sicil No : 547737
E-mail :  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.        

 

 

 

 

 

   markerGoogle Haritada Bulun